
Компрессор воздушный масляный LEX LXC50 50 л. 2.8 кВт 8 бар однопоршневой rz
6 799 ₴
5 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST-LXC50
Компрессор воздушный LEX LXC50, масляный, с реверсом, 50 л., 2.8 кВт, 8 бар, 3.8 л.с.
Масляный компрессор с ресивером емкостью 50 л. - оснащен колесами и металлической ручкой. Такая аппаратура значительно облегчает перемещение устройства и его соответствующее позиционирование на рабочем месте.
- Надежный мощный двигатель;
- Клапан для удаления конденсата;
- Удобная транспортировка за счет крепления двух пластиковых колес;
- Два выхода (один регулируемый);
- Компактный и простой в эксплуатации, занимает мало места;
- Оснащен редуктором с манометром для регулировки давления.

- Электропитание - 230 В ~ 50 Гц
- Мощность - 2.8kW / 3.8HP
- Обороты - 2880 оборотов в минуту
- Емкость бака - 50 л
- Максимальное давление - 8 бар
- Производительность - 240 л/мин

- Инструкция по эксплуатации.
- Оригинальная картонная упаковка.
- Колеса: 2 шт.
- Резиновая накладка.
- Пробка для масляного картера.
- Воздушный фильтр.
У продукті використовується компресор з одним циліндром. Це означає, що в пристрої працює компресор, обладнаний одним поршнем, який працює незалежно. Це рішення дає змогу досягти невеликих розмірів і невеликої ваги, що в поєднанні з вигідною ціною пристрою робить його ідеальним гаражем або обладнанням для домашнього цеху. Компресор має загартований чавунний циліндр, який гарантує довговічність і ефективне охолодження компресора. Корпус компресорного блоку був відлитий з надзвичайно міцного сплаву дюралюмінію, що характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень і дуже хорошою здатністю виділяти тепло в навколишнє середовище.
Тиха і безперебійна робота також забезпечується передачею приводу, яка реалізується під час передачі, що з'єднує двигун з компресорним блоком.
Двигун пристрою має максимальну потужність 2,8 кВт і оберт 2880 обертів за хвилину. Двигун безпосередньо механічно під'єднаний до повітряного насоса, завдяки чому збільшується його термін служби і обмежений нагрів системи. Мотор оснащений тепловим захистом для захисту від перевантаження.
У компресора є редуктор тиску, оснащений двома швидкороз'ємними муфтами, двома манометрами і ручкою для регулювання тиску на одному з виходів. Застосовуване реле тиску дає змогу легко регулювати ввімкнення компресора залежно від тиску на виходах і на машині. Регулювання здійснюється шляхом затягування або відгвинчування однієї гайки, що робить його швидким, інтуїтивним і простим. Компресор автоматично відключається до тиску 8 бар.
Обслуговування компресора надзвичайно просте завдяки використанню прозорого оглядового скла, на якому ви можете побачити, чи правильно встановлено рівень масла. Використання великих і міцних підшипників на колінчастому валу дає змогу уникнути несподіваних збоїв і забезпечує тривалий термін служби всієї конструкції. Важливо відзначити, що пристрій розрахований на живлення від 230 В, тому його можна під'єднати до звичайної розетки, де б ви не знаходилися.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 36 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 50 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система автоматической защиты | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 755 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 5 799 ₴








