
Щітка чашкова 100 мм, для КШМ, М14 (кручений дріт) INTERTOOL BT-1100 roza
111,25 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Нет в наличии
- Код: IT-BT-1100
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щітка з рифленим дротом спеціально розроблена для швидкого очищення і шліфування різноманітних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Рифлений дріт забезпечує відмінну якість зачищання навіть у важкодоступних місцях.

Сумісність
Ідеально підходить для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з хвостовиком зі стандартною різьбою М14. Працює зі швидкістю обертання до 8500 об/хв.

Надійна конструкція
Прутки сталевого дроту, діаметром 0,3 мм, міцно закріплені в металевому тримачі і не випадуть під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітка вирізняється стійкістю, довговічністю і ефективним використанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.413 кг |
| Держатель | М14 |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Объем | 0.000882 куб.м |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Скорость вращения | 8500 об/мин |
| Тип провода | рифлений дріт |
- Цена: 111,25 ₴



