
Щітка чашкова 100 мм для дриля, 1/4" (кручений дріт) INTERTOOL BT-9100 roza
98,75 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-BT-9100
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щітка з рифленим дротом спеціально розроблена для швидкого очищення та шліфування різних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Ідеально підходить для використання з дрилями зі швидкістю обертання 4500 об/хв. Рифлений дріт забезпечує чудову якість зачищання навіть у важкодоступних місцях.

Надійна конструкція
Прутки сталевого дроту діаметром 0,3 мм міцно закріплені на металевому тримачі, не випадають під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітка відрізняється стійкістю, довговічністю та ефективним використанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.213 кг |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Диаметр стержня | 6 мм |
| Объем | 0.002360 куб.м |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
| Тип провода | кручений дріт |
- Цена: 98,75 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.



