
Топ
Профессиональное сверло для бетона с рабочим диаметром 60 мм для строительных работ VERKE V90050
714,81 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Нет в наличии
- Код: DGT-V90050
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійне свердло 80 см, Сверло для строительных работ, Свердло з робочим діаметром 60 мм

Особливості
Це професійне свердло довжиною 80 см та діаметром 6 см для шнека, призначене для спалювання пального. Робоча частина свердла виготовлена з високоякісної сталі, що забезпечує оптимальну продуктивність і високу зносостійкість. Має міцну, надійну сталеву конструкцію, що гарантує довговічність і ефективність використання при роботі з різними матеріалами.
Технічні характеристики
- Загальна довжина: 800 мм
- Діаметр монтажного отвору: 20 мм
- Робочий діаметр: 60 мм
Комплектація
- Свердло
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verke |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 20 мм |
| Длина рабочей части | 60 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 800 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
- Цена: 714,81 ₴

