
Бензокоса для трави NAC BC580V-2 3,5 кВт косарка для трави 2-тактна бензинова мотокоса для скошування трави
2 599 ₴
2 085 ₴
- Готово до відправки
- Код: RZS-BC580V-2
Мотокоса бензокоса тример NAC BC580V-2 3,5 кВт
Оснащена потужним і витривалим двигуном 52 куб. см з максимальним крутним моментом 2,9 Нм, який ідеально підходить для точного косіння навколо дерев, під кущами, уздовж парканів, уздовж бордюрів і на пагорбах. Можливість вибору косіння волосінню або диском робить косу NAC дуже функціональним пристроєм, простий у використанні та обслуговуванні. Ергономічна двостороння рукоятка забезпечує чудовий контроль над косою. Завдяки регулюванню можна регулювати нахил ручки під зріст користувача.
Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
Комплектація:
- Мотокоса
- Ріжуча головка з волосінню
- Відрізний диск
- Ремінь для перенесення для перенесення
- Ємність для приготування паливної суміші
- Гайковий ключ для роботи та складання коси
- Посібник користувача
Доставка:
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів відправлення можливе лише на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур’єром Нової Пошти уточнюйте окремо — тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, будь ласка, уточнюйте вартість та можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
Із задоволенням допоможемо знайти оптимальне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 085 ₴







