
-23%
Косарка бензинова Denzel DT52S 52 см³ косарка на бензині для косіння трави мотокоса для трави садова 2-тактна
2 699 ₴
2 085 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-DT52S
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример бензиновий 52 см³ Denzel DT52S бензокоса
- Потужний, але водночас легкий і економічний двигун Denzel.
- Він легко впорається з газонами будь-якої щільності, бур'янами та високою сухою травою.
- Міцна алюмінієва планка товщиною 1,5 мм роз'єднується на 2 секції для зручності транспортування та зберігання.
- У комплекті з тримерами є 2 насадки: волосінь для свіжої трави та трилезвийний ніж для густої рослинності та бур'янів.
- Точне балансування інструмента, підвісний ремінь, що рівномірно розподіляє вагу на спину, та система гасіння коливань роблять роботу з інструментом комфортною навіть протягом тривалого часу.
- Безвідмовна робота понад 80 годин - підтверджено тестами
Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм

Доставка:
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів відправлення можливе лише на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур’єром Нової Пошти уточнюйте окремо — тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, будь ласка, уточнюйте вартість та можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
Із задоволенням допоможемо знайти оптимальне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 085 ₴







