
-22%
Вертикально-свердлильний верстат Meec Tools 1500В 16мм Лазер 5 швидкостей 220В верстат для свердління дерева
4 185 ₴
3 285 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-016640
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат свердлильний Meec Tools 1500Вт, 16мм, Лазер, 5 швидкостей, 220 В
- Крос-лінійний лазер
- Регулювання столу
- П'ятиступеневе регулювання швидкості
Один підхід до буріння. Поперечний лазер чітко вказує, куди буде проходити свердло, і сприяє точному позиціонуванню просвердленого отвору в заготівлі.
Стіл можна піднімати й опускати, нахиляти (+/- 0-45°) і повертати (360°) для максимально ефективного робочого процесу.
Існує п'ять рівнів швидкості на вибір залежно від матеріалу та розміру свердла:

Характеристики
- Потужність: 1500 Вт
Швидкість обертання: до 2650 об/хв
Утримувач свердла: до 16 мм
Максимальна глибина свердління: 50 мм
Розмір стола: 160 × 160 мм
П'ять рівнів швидкості на вибір залежно від матеріалу та розміру свердла:
- 600 об/хв
- 950 об/хв
- 1220 об/хв
- 1650 об/хв
- 2500 об/хв

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 3 285 ₴




