
-20%
Верстат свердлильний столярний MAJSTER POLSKA 1500 Вт 2650 об/хв 220 В свердлильний верстат для дерева
4 104 ₴
3 285 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-514432
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикально свердлильний верстат MAJSTER POLSKA 1500 Вт, 2650 об/хв, 220 В

- Допоміжні лещата - незалежні
- Металеві шківи
- Регулювання швидкості - 5 передач
- Ручка шпинделя з підшипниками
- Свердлильний патрон від 3 мм до 16 мм
- Індикатор глибини свердління
- Висока потужність 1500 Вт!
- Міцна металева конструкція
- Плавне регулювання висоти столу
- Герметично захищені вимикачі

Характеристики:
- Торгова марка: MAJSTER POLSKA
- Модель: MP-0432
- Живлення: 220В~50Гц
- Тип двигуна: асинхронний/безщітковий
- Потужність: 220 Вт
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
- Лещата: так
- Висота: 58 см
- Індикатор глибини свердління +
- Важіль регулювання глибини свердління +
- Наголовник +
- Регульований і розсувний стіл +
Комплектація:
- Настільний дриль
- Лещата в робочій частині
- Голова
- Обкладинка
- Фіксація стопи до землі
- Оригінальна упаковка
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAJSTER-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 50 мм |
- Ціна: 3 285 ₴










