
-12%
Компресор масляний 50 л двопоршневий PANSAM 2200Вт 8 бар компресор побутовий двопоршневий 50л компресор для будинку
7 399 ₴
6 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-A077060
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор 50л, PANSAM Дворшневий масляний, V-Система, 2200Вт 8 бар

Характеристики:
- Напруга: 230В / 50Гц
- Потужність: 2200Вт
- Кількість циліндрів: 2
- Максимальний тиск нагнітання: 8 бар
- Потік повітря: 400л/хв
- Ємність повітряного бака: 50л
- Клас захисту: IP20
- Вага: 43 кг

Комплектація:
- Компресор
- повітряний фільтр (1 шт.)
- Опорні колеса (2 шт.)
- Кришка маслозаливної горловини (1 шт.)
- Гумова ніжка (1 шт.)
Масляний компресор призначений для стиснення атмосферного повітря і, після використання відповідного обладнання, може використовуватися для робіт, пов'язаних із продувкою, чищенням, мийкою, накачуванням коліс, фарбуванням тощо. Компресор має двигун потужністю 2300 Вт і ємність 50 л. . Великі транспортні колеса дають змогу легко та швидко транспортувати компресор.
Пристрій оснащений двома манометрами та двома з'єднувальними патрубками, що значно підвищує ефективність цього компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pansam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 400 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
- Ціна: 6 485 ₴



