
-15%
Бензокоса для трави HUS143RII 52 см3 бензинова коса для саду 2-тактна косарка на бензині для косіння трави
2 452,94 ₴
2 085 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-HUS143RII
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример для трави, кущоріз HUS143RII 52 см3
Ця сучасна зручна мотокоса має потужність двигуна, завдяки чому вона легко впорається навіть із найжорсткішими кущами та травою. Завдяки "U"-подібній ручці, що забезпечує високу зручність роботи, ви зможете зберігати ергономічне положення тіла під час роботи. Завдяки зручним кнопкам керування на ручці ви можете легко керувати мотокосою для максимальної ефективності. Отримуйте потужні й точні результати під час кожного зрізу за допомогою цього кущоріза, і ваш сад миттєво матиме недоторканий вигляд.

Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
Комплектація:
- Коса
- Ніж
- Ремінь
- Ємність для паливної суміші

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
- Ціна: 2 085 ₴





