
-35%
Пила циркулярна заглибна з напрямною шиною Rangers RS553 1400Вт циркулярна пила для домашнього використання
2 300 ₴
1 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-RS553
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна циркулярна пила по дереву Rangers RS553 1400 Вт
Регулювання глибини різання: Крім того, регулювання глибини різання до 44 мм дає вам можливість регулювати глибину різання для конкретного проекту. Незалежно від того, чи працюєте ви з меблями, підлогою або іншими дерев'яними конструкціями, ця циркулярна пила дасть вам можливість робити точні розпили потрібної глибини.
Висока швидкість обертання: завдяки швидкості обертання 4000 обертів за хвилину ви можете бути впевнені в гладкому і точному різанні без будь-яких застрягань або нерівностей.
Потужний двигун - висока потужність двигуна забезпечує безвідмовну і комфортну роботу в різних породах деревини

Характеристики
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні

Комплектація
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна глибина пропилу | 55 |
- Ціна: 1 485 ₴







