
-15%
Циркулярна пила з направляючою Bawaria BVCS2300L 1400Вт дискова пила електрична для майстерні циркулярна пила столярна
1 749 ₴
1 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-BVCS2300L
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична дискова пила по дереву Bawaria BVCS2300L 1400 Вт
Електрична ручна циркулярна пила Bawaria потужністю 1400 Вт і діаметром полотна 185 мм призначена для різання деревини, деревоподібних матеріалів і пластмас. Висока ріжуча здатність, кут різу можна встановити до 45°. Ідеально профільована ручка забезпечує комфорт і безпеку роботи. Прилад має прогумовану ручку, завдяки чому тримається надійно та зручно. Потужний двигун гарантує швидке, легке та точне різання.

Характеристики
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплектація
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bavaria |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 485 ₴






