
-36%
Циркулярна пила універсальна для дому HurthAG CS-1820 1400Вт циркулярна пила столярна ручна електроциркулярка
2 304 ₴
1 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-CS-1820
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна дискова пила CS-1820 HurthAG 1400 Вт,
Циркулярна пила CS-1820 HurthAG призначена для поздовжнього та косого різання деревини та матеріалів на її основі.
Надзвичайно потужний і ефективний двигун потужністю 1400 Вт дає змогу досягати до 4000 обертів за хвилину, що значно підвищує ефективність пиляння і дає змогу різати на глибину до 55 мм.
Опція косого різання в діапазоні 0°-45° дає змогу виконувати багатовимірну роботу.
Регулювання кута і глибини різу без інструментів полегшує роботу (спеціальна шкала допомагає контролювати параметри).
Оснащений нековзною ручкою, великим зручним тригерним перемикачем із фіксатором для тривалої роботи.

Характеристики
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні

Комплектація
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 485 ₴




