
Електролобзик NAC потужністю 600 Вт
1 302,20 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Немає в наявності
- Код: RZS-NACJS600
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електролобзик NAC потужністю 600 Вт
Лобзик NAC незамінний під час ремонтних робіт.Розрізати меблеві дошки, вирізати отвори різної форми, виготовляти декорації з дерева або виконувати роботи в саду буде надзвичайно легко за допомогою лобзика NAC.

Характеристики
- потужність двигуна: 600 Вт
- кількість ударів без навантаження: 500-3000/хв
- хід леза: 18 мм
- плавне регулювання швидкості обертання
- 4 режими маятникового обрізання
- можливість двостороннього нахилу стопи до 45°
- максимальна глибина пропилу в деревині: 65 мм
- максимальна глибина різання сталі: 8 мм
- максимальна глибина різання в пластику: 8 мм
- напрямна паралельного різання
- тип пиляльного полотна: T, система заміни без інструментів,
- адаптер для відведення пилу, адаптований для роботи з промисловим пилососом
- довжина шнура живлення: 2 м
- вага: 2,25 кг

Особливості
- лобзик
- паралельна напрямна
- пила по дереву
- адаптер для відведення пилу
- клавішу регулювання кута різання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAC |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 302,20 ₴








