
Газонокосарка бензинова CEDRUS KS53S 5,7 к.с.
10 423,08 ₴
9 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: RZS-FD46S5464
Газонокосарка бензинова CEDRUS KS53S 5,7 к.с.
Бензинова косарка Cedrus KS53S - це модель, оснащена приводом. Усі компоненти нашої нової серії косарок KS були ретельно відібрані та перевірені, щоб кожен користувач міг насолоджуватися їхньою надійністю та якістю. Косарка KS53S має двигун потужністю 4,2 кВт за 2800 об/хв, кошик об'ємом 65 л з індикатором наповнення, центральне регулювання висоти зрізу, роз'єм для миття шасі косарки. Його робоча ширина становить 46 см. На ручці встановлено два важелі, один використовується для регулювання обертів двигуна, інший - важіль дроселя. Ручка також оснащена місцем для чашки. Легкість маневрування забезпечується великими задніми колесами і хорошим балансом машини. Усі колеса на підшипниках.

Характеристики
- Бренд Cedrus
- Розміри (Д x Ш x В) 855 x 570 x 485 мм
- Регулювання висоти зрізу Центральне / 7 ступенів
- Висота зрізу 25-75 мм
- Робоча ширина 460 мм
- Об'єм двигуна 144.3 см³
- Рекомендована площа 2000 м²
- Тип палива Бензин
- Система повітряного охолодження
- Шліфувальна пробка Так
- Ємність паливного бака 1 літр
- Системи косіння Збір у кошик, мульчування, бічний викид, задній викид
- Ємність кошика 55 л
- Кількість ножів 1 шт
- Вага 39 кг
- Максимальна потужність двигуна 5,7 к.с.
- Підшипники коліс Так
- Ремінна передача
- Система приводу з приводом з приводом з приводом
- Виробник двигуна Cedrus
- Модель двигуна Y196V
- Розмір коліс (передні/задні) 8"/11

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Y196V |
| Об'єм двигуна | 144.3 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
- Ціна: 9 485 ₴










