
-18%
САМОХІДНА бензинова газонокосарка NAC LS50-155-HSD-NG 144.3 см³
11 499 ₴
9 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-LS50-196-HSD-NG
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самохідна бензинова газонокосарка NAC LS50-155-HSD-NG 144.3 см³
Пристрій має велику потужність. Виготовлено з високоякісних матеріалів на перевіреній фабриці. Основну увагу варто звернути на міцний двигун, який характеризується тихою та рівномірною роботою і малим споживанням палива. Додатковою перевагою нашої косарки є система водяного змиву. Після закінчення роботи просто під'єднайте шланг до водяного патрубка косарки, увімкніть воду, запустіть косарку, і в такий спосіб відбудеться самоочищення.

Характеристики
- Тип двигуна: внутрішнього згоряння, чотиритактний, верхньоклапанний
- Виробник двигуна: NAC
- Модель двигуна: TX
- Об'єм двигуна: 144.3 куб
- Номінальна потужність двигуна: 4 к.с.
- Стартер: ручний
- Ширина зрізу: 46 см
- Об'єм травозбірника: 55 л
- Тип травозбірника: сітка з пластиковою кришкою
- Розмір коліс: 8"/10"
- Підшипники коліс: є
- Вага: 38 кг
- Мінімальна висота зрізу: 25 мм
- Максимальна висота зрізу: 75 мм
- Спосіб приводу: самохідний задній привід: самохідний задній привід
- Функції: задній викид, кошик розвантаження, бічний розряд, подрібнення (4в1)
- Регулювання висоти зрізу: 7 ступенів
- Спосіб регулювання висоти: центральне для всіх коліс

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | TX |
| Об'єм двигуна | 144.3 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.55 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 9 485 ₴









