
-15%
Бетонозмішувач Pattfield 120 л будівельний бетонозмішувач будівельний бетонозмішувач
7 041,18 ₴
5 985 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-БСМ 130
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач 120 л Pattfield
Бетонозмішувач Pattfield - надійний продукт від вітчизняного виробника. Агрегат оснастили потужним двигуном для отримання найкращих результатів. Ця модель виробляє якісний розчин бетону.

Характеристики:
- Принцип дії бетономішалки: Гравітаційний
- Потужність - 550 Вт
- Об'єм бака - 120 л
- Об'єм суміші - 90 л
- Вага - 41 кг
- Можливість транспортування: Так
- Фіксатор положення на перекидному колесі: Так
Особливості:
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економічність;
- приємна ціна;

- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 90 л |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
- Ціна: 5 985 ₴




