
-16%
Верстат точильний EUROTEC KBG1800 0.6 кВт
1 886 ₴
1 585 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-KBG1800
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат точильний EUROTEC KBG1800 0.6 кВт
Завдяки двигуну потужністю 1800 Вт велика настільна шліфувальна машина буде добре працювати навіть під час важкої роботи. Пристрій підходить для заточування свердел, різців, ножів та інших різного роду ріжучих інструментів або металевих деталей.

Характеристики:
- Виробник: EUROTEC GERMANY
- Модель: KBG1800
- Напруга живлення: 220-240В / 50-60Гц
- Максимальна потужність двигун: 600 Вт
- Діаметр диска: 200 мм
- Товщина диска: 20 мм
- Отвір для кріплення диска: 16 мм
- Обкладинки: так
- Швидкість холостого ходу: 2950 об/хв
- Повільне завантаження: повільне завантаження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 1 585 ₴








