
-16%
Верстат точильний Odwerk BDS-200 600 Вт
1 895 ₴
1 585 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-BDS-200
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат точильний Odwerk BDS-200 600 Вт
Точило Odwerk BDS 200 призначене для заточування та обробки різних металевих предметів.Точильний верстат Одверк BDS 200 працює від двигуна підвищеної потужності 600 Вт, тому здатний швидко, без загальмовування при навантаженні, обробити будь-яку металеву поверхню.

Характеристики:
- Потужність двигуна: 600 Вт.
- Номінальна напруга: 220 В.
- Частота струму: 50 Гц.
- Кількість обертів на холостому ходу: 2950 об/хв.
- Розмір шліфувального круга (зовнішній діаметр/ширина/внутрішній діаметр): 200/20/16 мм.
- Зернистість шліфувальних кругів: 36/60
- Вага: 11,50 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 1 585 ₴


