
Верстат для свердління настільний Silverline CL-1121 1500Вт 3-16мм свердлильний верстат для гаража
4 104 ₴
- Немає в наявності
- Код: RZS-CL-1121
Верстат свердлильний настільний Silverline CL-1121 + лещата 1500Вт, 3-16мм
Це незамінне обладнання в кожній майстерні. Дриль міцний та ергономічний, ідеально підходить для дому, будівництва та роботи в майстерні. Він призначений для свердління сталі та дерева. Його висока потужність і повністю регульована швидкість обертання, а також виняткова точність дають змогу дуже точно свердлити будь-який тип матеріалу.5-ступінчасте регулювання швидкості в діапазоні 600-2650 об/хв дає змогу ідеально підібрати точність свердління.
Дриль оснащено додатковим захистом від відкриття кришки під час роботи та додатковим захистом очей, що забезпечує високий комфорт роботи.Крім того, він має стійкий, міцний і регульований робочий стіл і машинні лещата.
Виріб виконано з міцних і надійних матеріалів найвищої якості.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
Швидкість обертання: до 2650 об/хв
Утримувач свердла: до 16 мм
Максимальна глибина свердління: 50 мм
Розмір стола: 160 × 160 мм
Швидкість обертання:
- 1 - 580-585
- 2 - 900-1040
- 3 - 1320-1510
- 4 - 1880-2150
- 5 - 2650-3000
лещата не входять у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverline |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 4 104 ₴





