
-20%
Верстат свердлильний електричний Airpress 16-580 16 мм верстат для свердління дерева
4 104 ₴
3 285 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-16-580
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат свердлильний настільний Airpress 16-580 16 мм
Свердлильний верстат Airpress 16-580 - це високоякісний інструмент призначений для точного свердління отворів у різних матеріалах. Механізм розроблений за новітніми технологіями, задовольняє всім вимогам професіоналів (технічним і естетичним). Свердлильний верстат Airpress 16-580 обладнаний, зокрема: регульованою глибиною свердління, лазерним покажчиком, і пластиковою кришкою свердла.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
Швидкість обертання: до 2650 об/хв
Утримувач свердла: до 16 мм
Максимальна глибина свердління: 50 мм
Розмір стола: 160 × 160 мм
Особливості:
- Робочий стіл і основа з литої сталі.
- Захисний автоматичний вимикач усередині редуктора.
- Зубчаста система регулювання висоти столу.
- Передній вимикач верстата.
- Регулювання глибини свердління.
- Похилий стіл +/- 45°.
- Пластикова кришка свердла.
- Ремінний шків із литого алюмінію.
- Можливість регулювання ременів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airpress |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 3 285 ₴


