
Гідравлічний штабелер Xilin SDJ1000/3 2000 кг 1,6 м штабелер складський штабелер вантажний
36 999 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Немає в наявності
- Код: RZS-SDJ1000/3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер гідравлічний 2 т на 1,6 м Xilin SDJ1000/3

Переваги:
- Хороші робочі характеристики;
- Надійність;
- Стійкість;
- Багатофункціональність;
Основними сферами застосування цього виду складської техніки є:
- Торгові комплекси;
- Промислові та транспортні склади;
- Логістичні комплекси;
- Сфера побутового обслуговування;
- Виробничі ділянки.
Характеристики:
- Тип: штабелер
- Макс. вантажопідйомність: 2000 кг
- Висота підйому: 1600 мм
- Висота опущених вил: 90 мм
- Довжина вил: 1150 мм
- Ширина вилки: 340–750 мм
- Передні колеса: 74×70 мм
- Задні колеса: 180×50 мм
- Вага: 240 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Задні колеса | 180х50 мм |
| Передні колеса | 74х70 мм |
| Висота опущених вил | 90 мм |
- Ціна: 36 999 ₴

