
Культиватор SoilMaster 1100 Вт 350 мм електричний культиватор для городу електричний культиватор-фрезер для теплиці
5 300 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Немає в наявності
- Код: RZS-G830F01SA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электрокультиватор SoilMaster GK-G83004 1100 Вт 350 мм
Предназначен для работы с почвой, которая уже подвергалась обработке. Идеально подходит для ухода за приусадебными участками и клумбами. Не рекомендуется использовать на тяжелых глинистых и каменистых почвах.

Технические характеристики:
- Потужність: 1100 Вт
- Оберти двигуна: 400 об/хв
- Ширина культивації: 350 мм
- Глибина культивації: 200 мм
- Діаметр фрез: 200 мм
- Тип живлення: від електромережі
- Рівень шуму: 93 дБ
- Рівень вібрації: 1.55 м/с²
- Вага: 9 кг
Комплектация:
- Культиватор в собранном виде
- Набор фрез (4 шт.)
- Транспортные колеса
- Защитный кожух
- Инструкция пользователя

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Максимальна ширина обробки | 35 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 5 300 ₴




