
-9%
Мийка високого тиску для килимів 2100 Вт Kraft&Dele KD432 професійна мийка високого тиску
5 609 ₴
5 099 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: KD-KD432
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімийка Kraft&Dele KD432 2100 Вт
Мийка високого тиску Kraft&Dele — одна з найкращих мийок високого тиску на ринку в цьому ціновому класі.
Крім того, він має автоматичне вимкнення двигуна, яке вмикає та вимикає двигун натисканням на розпилювач. Це заощаджує не тільки доступ до пристрою, але й неабияк знижує витрати на воду та електроенергію, захищає насос і довкілля.
Пристрій ідеально підходить для миття під високим тиском усіх видів машин і автомобілів, а також тротуарів, стін, транспортних засобів, підлог тощо.
Ефективно очищає, дезінфікує, знежирює

Характеристики:
-
Модель: KD432
-
Потужність: 2100 Вт
-
Напруга: 220-240 В / 50 Гц
-
Тиск: 160 барів - 200 барів
-
Вода потік: 6 л/хв
-
Максимальна температура води: 50 градусів C
-
Регульована випускна насадка
-
Матеріал: сталь, металевий мотор,
-
Вага: 9 кг

⭐ Особливості
- Очищення різних поверхонь під тиском
- Підходить для автомобілів і території
- Робота від стандартної мережі
- Стабільна подача води
- Автоматичне вимкнення насоса
- Використання з різними насадками
- Мобільність завдяки колесам
- Підходить для побутового використання
- Можливість роботи з теплою водою
- Універсальне застосування
Комплектація:
- Мийка високого тиску KD432
- Барабан для змотування шланга
- Шланг на барабан 5 м
- Шланг для підключення мийки
- Фільтр води
- Три наконечники для шлангів
- Пістолет з ланцою
- Піногенератор (піноутворювач)
- Щітка
- Регульована насадка
- Колеса (2 шт.)
- Інструкція польською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка |
- Ціна: 5 099 ₴










