
-11%
Пилосос для басейну 1800 Вт Superfish Pond Multi Vac / вологе і сухе прибирання
4 595 ₴
4 085 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-PondMultiVac
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Superfish Pond Multi Vac 1.8 кВт
Багатофункціональний пилосос на 1800 Вт і 25л - це високоефективний пристрій, розроблений відповідно до новітніх технологій. Пилосос Superfish Pond Multi Vac дозволяє швидко видаляти листя, забруднення, мул, водорості та мертві рослинні залишки зі ставків, басейнів, водойм. При цьому пристрій може працювати як стандартний пилосос!

Пилосос для ставків виявляється незамінним протягом осінньо-весняного періоду для очищення водойм від органічних відходів, листя, залишків їжі для риб та водоростей. Ідеально підходить для очищення ставка, а також може використовуватися для вологого і сухого прибирання будинку та саду.

Характеристики:
- Потужність двигуна 1800 Вт;
- Максимум глибина всмоктування 1,5 м;
- Набірна шлангів має довжину 1,5 м (набір із 4 насадок);
- Довжина шлангу для зливу забруднень 2,0 м;
- Об'єм резервуару 25 літрів;
- Макс. температура рідини: 35°C;
- Всмоктуючий шланг має довжину 4 метри;
- У комплекті є універсальна насадка для збирання забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SuperFish |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр фільтра | 35 мм |
| Напруга | 230 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина всмоктувального шланга | 4 м |
| Довжина шланга скидного | 2 м |
| Макс. температура рідини | 35 °C |
| Матеріал бака | Пластик |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Фільтр для захисту мотора | Да |
- Ціна: 4 085 ₴



