
-20%
Кущоріз бензиновий 3,5 кВт NAC HTP60-225T довжина шини 650мм
5 585 ₴
4 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-HTP60-225T
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз бензиновий 3,5 кВт 700мм NAC HTP60-225T
Кущорізи NAC призначені для стрижки та формування живоплотів, крон кущів і тонких гілочок, декоративних дерев, для догляду за садом. Завдяки своїй потужності він розрахований на тривалі й інтенсивні навантаження. Попри те, що інструмент габаритний, працювати з ним комфортно.

Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт / 4,7 к.с.
- Об’єм двигуна: 25,4 куб.см
- Двигун: одноциліндровий, двотактний
- Охолодження: повітря
- Паливо: суміш оливи/неетильованого бензину 1:25
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Спосіб запуску: стартер
- Місткість паливного бака: 600 мл
- Довжина леза: 650 мм
- Рівень шуму: 108 дБ
- Розміри упаковки: 250×1100×250 мм
У пристрої використовується дуже точний діафрагмовий карбюратор з автоматичним дроселем, завдяки чому споживання палива є низьким, а запуск двигуна не викликає жодних проблем.
Ріжуче лезо виготовлено з високоякісної сталі, що гарантує тривалий термін служби.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Відстань між ножами | 36 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 |
| Потужність двигуна, л. с. | 4.7 |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Довжина | 750 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 485 ₴









