
-20%
Кущоріз для саду 65см McCulloch HT5622 3200 об/хв
5 585 ₴
4 485 ₴
+380 (67) 847-63-12
Менеджер- Готово до відправки
- Код: RZS-HT5622
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз для саду (шина 650мм) McCulloch HT5622
Ідеально підходить для частого використання, HT 5622 — це бензиновий тример для живої огорожі Завдяки своїй потужності він розрахований на тривалі й інтенсивні навантаження.
- Плавний старт
- Ергономічна регульована ручка
- Тихий двигун
- Антивібраційні ручки
Характеристики:
- Потужність: 3,5 кВт / 4,7 к.с.
- Об’єм двигуна: 25,4 куб.см
- Двигун: одноциліндровий, двотактний
- Охолодження: повітря
- Паливо: суміш оливи/неетильованого бензину 1:25
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Спосіб запуску: стартер
- Місткість паливного бака: 600 мл
- Довжина леза: 650 мм
- Рівень шуму: 108 дБ
- Розміри упаковки: 250×1100×250 мм
- Завдяки високоякісному лезу з високовуглецевої сталі та міцній конструкції кущорізи McCulloch гарантують не тільки стабільність, але й довговічність на довгі роки.
- Завдяки відсутності зайвих валів і безпосередньому розміщенню двигуна на ножицях ми забезпечуємо мінімальну втому під час роботи.
- міцний хромований циліндр і посилені поршні роблять мотор витривалим і менш схильним до зношування;
- аварійна зупинка та захисний екран захищають оператора від деревних осколків і травмування;
- сталева ножова система забезпечує точний і якісний зріз, не шкодить рослині;
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | McCULLOCH |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Відстань між ножами | 34 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 |
| Потужність двигуна, л. с. | 4.7 |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Довжина | 750 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 485 ₴





