
Кухонна плита Grunhelm FDR661234BE бежева з підсвічуванням духовки плита кухонна з духовкою
26 415,48 ₴
22 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-139412
Газоелектрична плита Grunhelm — це ідеальне рішення для сучасних господинь, які прагнуть до безпечного та комфортного приготування. Модель комплектується функцією газ-контролю, що робить використання плити максимально безпечним. На варильній панелі передбачені 4 інноваційні конфорки різного розміру для рівномірного нагрівання посуду різних об'ємів і діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я зручно регулюється поворотними ручками на передній панелі плити.
Плита обладнана зручним підсвічуванням духовки з лампою розжарювання, яка вмикається натисканням кнопки. Подвійне скло дверцят духовки легко знімається для простішого догляду. Внутрішнє покриття з емалі спрощує процес чищення, а подвійна теплоізоляція гарантує безпеку, запобігаючи перегріванню зовнішньої поверхні. Чавунна решітка з матовим емалевим покриттям забезпечує міцність і стійкість, а регульовані ніжки дають змогу адаптувати плиту під будь-які умови.
Газова плита витрачає 0.772 куб. м газу на годину та може працювати на газі різновиду G20 за тиску 20 мбар. Електропідпалювання поверхні здійснюється через ручки, що гарантує додаткову безпеку. Плита має відділення для посуду та кришку варильної поверхні зі скла, що робить її універсальнішою.
⚠️ З газоелектричною плитою Grunhelm ви отримуєте надійний інструмент для вашої кухні, який зробить процес готування легким і приємним. Замовте свою плиту вже сьогодні й насолоджуйтеся безпекою та стилем!
-
Виробник: Grunhelm
Тип: Комбінована (газ + електро)
Тип варильної поверхні: Газова
Тип духовки: ЕлектричнаКількість конфорок: 4
Турбо конфорка: Велика WOK конфорка
Матеріал решіток поверхні: Чавун
Покриття робочої поверхні: ЕмальОбʼєм духовки: 70 л
Нагрівальні елементи духовки: Верх + низ + вентилятор
Конвекція: Так
Гриль: Немає даних
Каталітичне очищення: Немає
Металеві висувні полиці: Так
Підсвічування духовки: Так
Датчик температури (термостат): ТакЕлектропідпал: В ручках
Газ-контроль: Так
Таймер: АналоговийВид газу: G20
Категорія газу: I2H2L
Тиск газу: 20 мБар
Витрати газу: 0.772 м³/годЗагальна потужність: 1825 Вт
Електроспоживання: 2250 Вт
Напруга / частота: 220–240 В / 50 ГцКришка: Скляна
Наявність кришки: Так
Ящик для посуду: ТакКолір: Бежевий
Країна походження: ТуреччинаГабарити (Ш×Г×В): 598 × 634 × 872 мм
Габарити в упаковці (Ш×Г×В): 635 × 635 × 885 ммВага нетто: 42.8 кг
Вага брутто: 44.6 кгКомплектація: Деко + решітка
Гарантія: 2 роки
- Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE Бежева
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 598 мм |
| Ширина | 634 мм |
| Глибина | 872 мм |
| Вага | 43 кг |
- Ціна: 22 189 ₴










